Maçahel ve Şavşat Turu

  • ALIŞVERİŞ
  • DOĞA
  • EĞLENCE
  • İNSAN
  • KÜLTÜR
  • MACERA
  • MÜZİK
  • TARİH
  • YÜRÜYÜŞ

Doğu Karadeniz'in el değmemiş en bakir yaylaları, gölleri ve şelaleri ile bir doğa şöleni.

Maçahel ve Şavşat Turu

1. Gün : Hopa – Maçahel: Hopa havalimanından sizleri karşılamamızın ardından hareketle 1430 mt yüksekliğinde ki Borçka Karagöl’e gidiyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zamanın ardından hareketle Maçahel’e varacağız. Burada konaklayacağımız tesise ulaşacak ve akşam yemeğimizi alacağız.

2. Gün : Maçahel – Şavşat: Mis gibi yayla havasında çektiğimiz güzel uykudan sonra kahvaltımızı yapacağız. Sonrasında Camili Köyünü geçerek Maral Şelalesini göreceğiz.
Enfes manzaralar eşliğinde yapacağımız gezi ve yerel insanların misafirperliği, kendilerine has şiveleri ile sohbetleri günün keyfini daha da arttıracak. Sonrasında hareketle Karadeniz'in cömert güzellikleri ve yeşilin her tonunun eşliği ile Şavşat'a yola çıkacağız. Kalacağımız yerel pansiyona yerleşmemizin ardından akşam yemeğimizi alacak ve gece boyu dinleneceğiz.

3. Gün :Şavşat : Sabah Kahvaltısının ardından hareketle yine Doğu Karadeniz'in eşsiz güzelliklerinde dolaşmaya devam edeceğiz. Meydancık, Papatya vadisi, Karagöl günün en çarpıcı noktaları olmasının yanısıra bir çok köy ve yayla da cabası olacak. Günün sonunda otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama

4. Gün :Şavşat  - Erzurum: Sabah Kahvaltısının ardından hareketle Tortum şelalerine doğru yola çıkacağız. Yolda bir çok güzellikle karşılaşıp yolculuğumuzdan keyif alacağız. Tortum şelalerini gördükten sonra, uçak vaktine kadar Erzurum merkezde serbest zaman geçireceğiz. Tekrar buluşmamızın ardından Havalimanı'na transfer olacağız. Bir başka gezimizde sizlerle karşılaşabilme ümidiyle veda edeceğiz.

Konusunda Uzman Rehber

Gezimiz konusunda uzman profesyonel rehberlerimiz tarafından yönetilmektedir.

TUR FİYATI

FİYATA DAHİL OLANLAR

* 1 gece Maçahel, 2 Gece Şavşat'da pansiyonlarda yarım pansiyon konaklama
* 3  sabah kahvaltısı,  3 akşam yemeği
* Lüx araçlarla ulaşım ve çevre gezileri
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

* Istanbul Hopa / Erzurum – Istanbul Uçak Biletleri
* Otel ekstraları
* Yemeklerde alınan içecekler
* Şahsi harcamalar
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Rezervasyon Talep Formu

E-posta & SMS Listesi

E-posta ve SMS üyeliği yaparak en yeni turlardan ve kapmanyalarda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kutup Çizgisi Laponya

5 Gün

KAMPANYA

TUR DETAYLARI

Tur Videoları

O.T.C. Tur videolarımız